2000 تراکتور و کمباین در استان سمنان پلاک گذاری شدند

به گزارش مینی نت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان بابیان اینکه فرایند پلاک گذاری ادوات کشاورزی در استان تسهیل می گردد، گفت: تاکنون دو هزار کمباین و تراکتور شماره گذاری شدند.

2000 تراکتور و کمباین در استان سمنان پلاک گذاری شدند

به گزارش مینی نت به نقل از مهر، سید حسن میرعماد صبح شنبه 9 آذر در نشستی با بهره برداران بخش کشاورزی و پلیس راهور سمنان به میزبانی جهاد کشاورزی استان بیان نمود: پلاک گذاری ادوات کشاورزی یکی از الزاماتی است که باید اجرا گردد که تاکنون توانسته ایم پلاک گذاری دو هزار دستگاه تراکتور و کمباین را ببینیم.

وی از تسهیل هرچه بیشتر در فرایند این طرح در استان سمنان اطلاع داد و اضافه نمود: 600 پرونده بازدید از ادوات کشاورزی و ورود به مرحله شماره گذاری نیز تاکنون افتتاح شده که با هماهنگی پلیس راهور به زودی این ادوات دارای شماره می شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بابیان اینکه همکاری بهره برداران، جهاد و پلیس برای شماره گذاری ادوات کشاورزی بسیار ارزشمند و البته مهم است، ابراز کرد: ازآنجاکه سمنان استان پایلوت طرح پلاک گذاری ادوات کشاورزی در سطح کشور است ولذا امیدواریم به سمت تحقق 100 درصدی این طرح پیش رویم تا نتایج خوبی را ببینیم.

میرعماد درباره مزیت های پلاک گذاری گفت: باید با تسهیل فرایند پلاک گذاری ادوات کشاورزی، در جهت تحقق 100 درصدی اهداف این طرح کوشش گردد تا مسئله ای برای تأمین سوخت این ماشین آلات ایجاد نگردد چراکه ازاین پس سهمیه سوخت به ادوات کشاورزی سنگین و سبک اختصاص داده شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 589

به "2000 تراکتور و کمباین در استان سمنان پلاک گذاری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2000 تراکتور و کمباین در استان سمنان پلاک گذاری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید