گوینده پیشکسوت رادیو همدان بر اثر کرونا درگذشت

به گزارش مینی نت، خبرنگاران/همدان زهره دوستی گوینده پیشکسوت و با سابقه صدا و سیمای مرکز همدان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد.

گوینده پیشکسوت رادیو همدان بر اثر کرونا درگذشت

دوستی از گویندگان با اخلاق و با سابقه رادیو همدان بود که با اجرای برنامه های مختلف و متعدد افتخارات فراوانی در حوزه کاری خود در طول دوران خدمتش کسب کرد.

این گوینده پیشکسوت در یکم مهرماه 1345 در شهر همدان به جهان آمد و از سال 1363 با شغل گویندگی وارد صداوسیمای مرکز همدان شد و در مشاغل نویسندگی و تهیه کنندگی برنامه های مختلف در رادیو به کار خود ادامه داد.

وی در طول دوران خدمتش عناوین زیادی را در جشنواره های مختلف کسب کرد که می توان به برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش عاشق کشون در جشنواره نهم مراکز در سال 80، تهیه کننده برتر شبکه جوان در سال 80، برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش دل و دشنه در جشنواره دهم مراکز در سال 81، نامزد بهترین تولیدات رادیویی مراکز استان ها برای برنامه های صدای جوانی (1380)، حرف های جوانی، آیین های بومی (1386)، هفت دروازه (1393)، صبح الوند (1389) و برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش حسرت جاوید در جشنواره پانزدهم مراکز در سال 86 اشاره کرد.

به گزارش خبرنگاران، این هنرمند همدانی امروز 18 خردادماه 1400 در باغ بهشت همدان به خاک سپرده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1641

به "گوینده پیشکسوت رادیو همدان بر اثر کرونا درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوینده پیشکسوت رادیو همدان بر اثر کرونا درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید