گل محمدی: باید به تیم پول تزریق گردد، از دعوت نشدن بازیکنانم به تیم ملی خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می گوید این تیم الان به پول احتیاج دارد و باید قبل از اینکه کار از کار بگذرد به تیمش پول تزریق گردد.

گل محمدی: باید به تیم پول تزریق گردد، از دعوت نشدن بازیکنانم به تیم ملی خوشحالم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در نشست خبری بعد از بازی تیمش با فولاد خوزستان در جام حذفی اظهار کرد: بازی خوب و جانداری را از دو تیم دیدیم. مقداری تحت تاثیر حریف بودیم و فولادی ها تیم ما را تحت فشار قرار دادند. آنطور که باید و شاید نشد از فضاها استفاده کنیم. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بازی خودمان را توانستیم ارائه کنیم.

او اضافه کرد: توپ را در نیمه دوم به خوبی توانستیم به گردش درآوریم و جریان بازی به شکلی شد که می خواستیم. پیروزی واقعا سخت بود، دو بار عقب افتادیم اما برگشتیم. به عقیده من پنالتی فولاد اشتباه بود. شاید داور زاویه اش در آن لحظه خوب نبود.

گل محمدی توضیح داد: خوشبختانه بعد از پنالتی اشتباه فولاد، باز به بازی برگشتیم و بعد از گل تساوی، گل سوم را هم به ثمر رساندیم. بازیکنانم نشان دادند ذهن قوی و خوبی دارند. 2 بار عقب افتادیم و جبران کردیم. گل چهارم را هم می شد به ثمر برسانیم. این ذهنیت است که برد و پیروزی را به همراه می آورد. بازی سنگینی را با برد به خاتمه رساندیم. از همه طرفدارانی که امشب سنگ تمام گذاشتند متشکرم. باعث خوشحالی است که این همه طرفدار به استادیوم می آیند و از تک تک آنها تشکر می کنم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

او در خصوص داوری مسابقه گفت: اکبریان قضاوت خوبی داشت و به جز پنالتی اشتباه برای فولاد، در بقیه صحنه ها خوب کار کرد و به او خسته نباشید می گویم.

سرمربی پدیده اضافه کرد: می ترسم روزی مسائل حل گردد اما کار از کار گذشته باشد. مسئولین الان باید پای کار بیایند، الان باید پول تزریق گردد. وقتی که دیگر کار از کار گذشته و روحیه برتری طلبی نمانده باشد و پول بیاید دیگر فایده ای ندارد. الان وقتش است که حمایت گردد. شاید 2-3 هفته دیگر نگردد که این روند را ادامه دهیم. حیف است چنین تیمی از هم بپاشد.

گل محمدی در خصوص کارت های زرد و قرمز بازیکنانش توضیح داد: هیجان بازی بالا بود، به اضافه اینکه پس از پنالتی اشتباهی که برای فولاد اعلام شد، فکر می کنم که ذهن بچه ها به هم ریخت و همین موضوع سبب شد تا کارت هایی بگیریم. امیدوارم جز سعید صادقی که امشب اخراج شد، محروم دیگری نداشته باشیم.

او در خصوص بازی بعدی تیمش در برابر فولاد اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، بازی بعدی مقابل فولاد سخت تر و مهمتر از این بازی است.

سرمربی پدیده در خصوص عدم دعوت از بازیکنان پدیده به تیم ملی گفت: خوشحالم که کسی دعوت نشد، بازیکن نباید فکر کند چون چند بازی خوب بوده به تیم ملی می رسد. بازیکن باید آنقدر به صورت مستمر خوب و قوی باشد که به تیم ملی دعوت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 62

به "گل محمدی: باید به تیم پول تزریق گردد، از دعوت نشدن بازیکنانم به تیم ملی خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: باید به تیم پول تزریق گردد، از دعوت نشدن بازیکنانم به تیم ملی خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید