گاف عجیب فدراسیون فوتبال ایران؛ بازگشت کالدرون به ایران تکذیب شد

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - فدراسیون فوتبال درباره خبر منتشر شده با مضمون بازگشت کالدرون به فوتبال ایران توضیحاتی ارائه کرد.

گاف عجیب فدراسیون فوتبال ایران؛ بازگشت کالدرون به ایران تکذیب شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به خبر منتشر شده در روز گذشته (سی ام فرودین) با تیتر بازگشت کالدرون به فوتبال ایران به اطلاع می رساند در نامه ارسال شده به فدراسیون فوتبال نام GABRIEL CALDERON قید شده و ریاست محترم کمیته جوانان بر همین اساس نام ایشان را طبق نامه دریافتی اعلام نموده است.

باتوجه به اصلاح این موضوع از سوی گابریل کالدرون ،سرمربی سابق پرسپولیس، با آنالیز مجدد تعیین شد گابریل کالدرون پیگرینو (PELLEGRINO) پسر گابریل کالدرون به نمایندگی از فیفا به عنوان کارشناس فنی مسئول پروژه تجزیه و تحلیل اکوسیستم فیفا و رشد استعدادها در فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شده است.

وی دارای مدرک دکترای علوم ورزشی از دانشگاه پلی تکنیک مادرید است. او در گذشته رئیس آموزشگاه رئال بتیس بوده و در حال حاضر مربی آموزشگاه فوتبال رئال مادرید است و به عنوان مدرس تخصصی حوزه آموزشگاه و جوانان، مسئولیت نظارت بر مربیان جوانان ایرانی را خواهد داشت. وی همچنین سابقه مربیگری در باشگاه های الوصل امارات، الهلال عربستان، رئال بتیس و تیم زیر 18سال ختافه را دارد. در قالب این طرح فیفا مسئولیت چند کشور را به یک مدرس واگذار می نماید.

شایان ذکر است این انتخاب از سوی فیفا و مبتکر این پروژه در دنیا آرسن ونگر می باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1586

به "گاف عجیب فدراسیون فوتبال ایران؛ بازگشت کالدرون به ایران تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاف عجیب فدراسیون فوتبال ایران؛ بازگشت کالدرون به ایران تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید