کارمندان فیس بوک در توئیتر به مارک زاکربرگ اعتراض کردند

به گزارش مینی نت به نقل از آسوشیتدپرس، کارمندان فیس بوک با استفاده از توئیتر ناامیدی خود درباره تصمیم مارک زاکربرگ برای حذف نکردن پست های دونالد ترامپ را اعلام نموده اند. رئیس جمهور آمریکا در این پست ها اشاره نموده بود باید به معترضان در این کشور شلیک گردد.

کارمندان فیس بوک در توئیتر به مارک زاکربرگ اعتراض کردند

توئیتر به پیغام ترامپ با مضمون با شروع غارت، شلیک گلوله نیز شروع می گردد برچسب هشدار افزوده بود، اما فیس بوک در این پیغام هیچ تغییری ایجاد نکرد.

مارک زاکربرگ در پستی این عمل را توجیه کرد و نوشت: افراد بسیاری را می شناسم که از عدم تغییر در پست رئیس جمهور ناراحت هستند، اما موضع ما این است که باید هر چه بیشتر امکان ابراز عقاید را فراهم کنیم، مگر آنکه این ابراز عقیده به ایجاد خطر یا ضرری منجر گردد که به طور معین در سیاست های ما ذکر شده است.

به گزارش نیویورک تایمز، درهمین راستا کارمندان فیس بوک به طور مجازی کار خود را ترک کردند تا نسبت به تصمیم شرکت برای واکنش نشان ندادن به پست ترامپ اعتراض نمایند.

تعدادی از کارمندان فیس بوک برای حمایت از معترضان در سراسر کشور مرخصی گرفتند.

جیسون تاف مسئول بخش مدیریت محصول در فیس بوک در توئیتی نوشت: من در فیس بوک کار می کنم و نسبت به تصویری که از ما نشان داده می گردد، افتخار نمی کنم. بخش اعظم همکارانی که با آنها صحبت می کنم نیز همین احساس را دارند. ما کاری می کنیم تا صدای مان شنیده گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1003

به "کارمندان فیس بوک در توئیتر به مارک زاکربرگ اعتراض کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان فیس بوک در توئیتر به مارک زاکربرگ اعتراض کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید