پورموسوی: با مهار یک بازیکن، استقلال نتوانست بازی کند

به گزارش مینی نت، هر چند یک روز استراحت کم داشتیم اما به خوبی استقلال را بررسی کردیم. فرشید اسماعیلی بازیکن اصلی حملات استقلال بود و با مهار این بازیکن، استقلال نتوانست بازی خود را ارائه کند.

پورموسوی: با مهار یک بازیکن، استقلال نتوانست بازی کند

به گزارش مینی نت ، جای تبریک هم دارد. پورموسوی خوشحال به سالن کنفرانس آزادی آمد. سیروس پورموسوی، سرمربی فولاد خوزستان با حضور در نشست خبری درباره تساوی با استقلال صحبت کرد. او گفت: بازی سختی داشتیم و به بازیکنان تیم خودم تبریک می گویم. مطمئنا یک امتیاز نمی خواستیم اما شکل بازی و فشار استقلال باعث عقب نشینی ناخواسته ما شد. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند. به مرادیان برای اینکه بهترین بازیکن زمین بود، تبریک می گویم و برای استقلال برابر السد آرزوی موفقیت می کنم.

پورموسوی درباره بررسی کامل استقلال در این دیدار گفت: ما به خوبی استقلال را بررسی نموده بودیم. هر چند یک روز استراحت کم داشتیم اما به خوبی استقلال را بررسی کردیم. فرشید اسماعیلی بازیکن اصلی حملات استقلال بود و با مهار این بازیکن، استقلال نتوانست بازی خود را انجام دهد.

سرمربی فولاد در واکنش به این موضوع که آیا این تاکتیک باعث از کار افتادن رفیعی گردیده بود، گفت: میثم دورقی باید برابر اسماعیلی بازی می کرد و رفیعی در خط حمله حضور داشت. به دلیل عدم حفظ توپ در زمین حریف، شیمبا و سروش در زمین خودی بودند.

سرمربی فولاد در انتها درباره جذب عالمه گفت: ما از یک ماه قبل به دنبال جذب دروازه بان بودیم. عالمه ظاهرا با شرایط ما توافق نموده و به مجموعه ما اضافه می گردد. امروز مرادیان نشان داد دروازه بان قابل اعتمادی است و احتمالا دروازه بان اول ما خواهد بود.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 18

به "پورموسوی: با مهار یک بازیکن، استقلال نتوانست بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: با مهار یک بازیکن، استقلال نتوانست بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید