پرده برداری شفر از یک جنایت در استقلال!

سرمربی سابق استقلال نارضایتی خود را از انتقال قرضی اللهیار صیادمنش به تیم فوتبال استانبول اسپور اظهار داشت.

پرده برداری شفر از یک جنایت در استقلال!

ورزش سه:وینفرد شفر در خصوص شاگرد جوانش در ایران گفت: به نظرم اللهیار مهمترین استعداد فوتبال ایران در یک دهه گذشته بوده است و من با باشگاه بارها صحبت کردم که قدر این جواهر را بدانند. به عقیده من اتفاقی که در خصوص اللهیار افتاد کاملا غیر حرفه ای بود و او نباید به تیم فنرباغچه فروخته می شد که حالا به صورت قرضی به تیم دیگری برود.

شفر می گوید: به نظر من اللهیار باید یک سال دیگر در استقلال بازی می کرد و بعد با قیمتی نزدیک به 3 یا 4 میلیون دلار به یک باشگاه اروپایی منتقل می شد، باشگاهی که مربی و سیستمش حامی یک بازیکن جوان باشد تا او رشد بیشتری کند.

سرمربی سابق استقلال در این بخش از صحبت هایش نکته جالبی را به زبان می آورد: به نظر من اللهیار را می توان با امباپه مقایسه کرد، اگر نحوه انتقال او را آنالیز کنیم می بینیم این بازیکن بعد از شکوفایی کامل به یک باشگاه بزرگتر منتقل شد. در خصوص اللهیار هم باید این اتفاق می افتاد و او یک سال دیگر در استقلال بازی می کرد اما یکی دو نفر در باشگاه می خواستند حتما این انتقال هرچه سریعتر اتفاق بیفتد و در نهایت هم کار خود را انجام دادند اما این بازیکن به هیچ عنوان بازیکنی نیست که به صورت قرضی به تیم دیگر برود و یک بازیکن فوق العاده است. او فقط احتیاج به توجه ویژه یک مربی داشت و این بازیکن را تحت حمایت کامل خود قرار بدهد تا به شکوفایی کامل برسد.

او می گوید به خاطر اللهیار با باشگاه جنگیده است: همه می دانند من به خاطر اللهیار با باشگاه جنگیدم و گفتم باید دو سال دیگر در استقلال بماند. این یک جنایت علیه یک استعداد فوق العاده است. البته خود استقلال می خواست او را بفروشد و همه می دانند بعد از آن چه اتفاقی افتاد. خیلی غمگین و عصبانی هستم از اینکه اللهیار قرضی به استانبول اسپور رفته است چراکه قبلا به باشگاه هشدار داده بودم. دو نفر بودند که می توانستند به قهرمانی ما یاری نمایند ولی آنها این را نمی خواستند و همه دیدند چه اتفاقی رخ داد.

شفر در خصوص بنی یاس تیم جدیدش هم گفت: همه چیز خوب است، در حال کار کردن هستیم و بازی های محبت آمیز خوبی انجام داده ایم. منتظر آغاز فصل هستیم.

سرمربی سابق استقلال در خصوص پرونده اش با این باشگاه هم گفت: بعدا در این باره صحبت خواهم کرد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 313

به "پرده برداری شفر از یک جنایت در استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرده برداری شفر از یک جنایت در استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید