مدیرعامل مس رفسنجان: می خواهیم جزو 8 تیم برتر لیگ باشیم، به اندازه یک سال بدهی داشتیم

به گزارش مینی نت، مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان وعده داد این تیم عملکرد خوبی در فصل نقل وانتقالات خواهد داشت و فصل آینده جزو هشت تیم بالای جدول لیگ برتر خواهد بود.

مدیرعامل مس رفسنجان: می خواهیم جزو 8 تیم برتر لیگ باشیم، به اندازه یک سال بدهی داشتیم

مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قهرمانی این تیم در لیگ دسته اول فوتبال گفت: ما تقریباً بعد از 14 سال به لیگ برتر صعود کردیم. خدا را شکر به لطف همکاری و هم کمک همه دوستان این رخ داد. روزی که من به باشگاه آمدم و کارم را شروع کردم، متأسفانه باشگاه اوضاع خوبی به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری نداشت و به اندازه بودجه یک سال بدهی داشتیم. حواشی زیادی هم وجود داشت که خدا را شکر همه را جمع کردیم.

وی افزود: ما آمدیم و با بزرگان فوتبال استان گروهی به نام کمیته فنی تشکیل دادیم و با محمد ربیعی به عنوان یک مربی بادانش قرارداد بستیم. خدا را شکر توانستیم بخش عمده ای از بدهی ها را پرداخت و تیم را هم تقویت کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره بحث ادامه همکاری با محمد ربیعی و اینکه این مربی شروطی برای فصل آینده دارد، گفت: بله ما در این خصوص روز دوشنبه جلسه ای داشتیم و ربیعی شروط خود را گفت و به توافق رسیدیم.

زیندینی در مورد جذب بازیکن برای فصل آینده و حضور قدرتمند در لیگ برتر نیز توضیح داد: ما سعی می کنیم به نحوی بازیکن بگیریم که فصل آینده جزو هشت تیم بالای لیگ باشیم. نمی خواهیم در میانه فصل دچار مشکل شویم، به همین دلیل از ابتدا بازیکنان خوبی جذب خواهیم کرد.

وی درباره امکانات سخت افزاری این باشگاه برای حضور در لیگ برتر نیز یادآور شد: ما به لحاظ سخت افزاری مسئله ای نداریم. من به شخصه رفتم و چند تیم را هم که پس از صعود از لیگ دسته اول به لیگ برتر ناموفق بودند، بررسی و با برخی از مدیران آنها صحبت کردم. نقاط ضعف این تیم ها را بررسی کرده ایم و قطعاً بازیکنانی را جذب می کنیم که به موفقیت تیم مان کمک کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1131

به "مدیرعامل مس رفسنجان: می خواهیم جزو 8 تیم برتر لیگ باشیم، به اندازه یک سال بدهی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل مس رفسنجان: می خواهیم جزو 8 تیم برتر لیگ باشیم، به اندازه یک سال بدهی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید