روز ارتش رژه خودرویی در شیراز برگزار می گردد

به گزارش مینی نت، خبرنگاران/فارس فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد از اجرای رژه خودرویی در پادگان پشتیبانی منطقه دو شیراز همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد.

روز ارتش رژه خودرویی در شیراز برگزار می گردد

امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی شنبه 28 فروردین در جمع خبرنگاران به تشریح ویژه برنامه های روز ارتش در استان فارس پرداخت و گفت: برنامه های روز ارتش از 21 فروردین ماه و همزمان با سالروز شهادت صیاد شیرازی شروع شده و تا سوم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

او افزود: از برنامه هایی که در روز ارتش اجرا خواهد شد می توان به رژه خودرویی در یکی از پادگان های استان فارس با حضور جمعی از یگان های نمونه، ملاقات با خانواده شهدا به صورت مجازی و برگزاری مسابقه سپهبدهای اخلاص اشاره نمود.

فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ویژه برنامه های روز ارتش در استان فارس با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی تدوین و در سالروز تاسیس ارتش اجرایی خواهد شد، گفت: نمایش پهپادهای ارتش جمهوری اسلامی ایران و رونمایی از بعضی از اقدامات دفاعی در استان فارس از جمله برنامه هایی است که در سالروز تاسیس ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به برگزاری آن اقدام خواهد شد.

رضایی همچنین اعلام نمود که 144 واحد منزل سازمانی و 400 واحدمسکونی بنیاد مسکن نیز در شهرستان های شیراز و کازرون در این ایام به بهره برداری می رسد.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ارتش همیشه در تمام زمان ها پشتیبان مردم بوده و در کوشش بوده تا اگر مسائلی در جامعه ایجاد می گردد با همکاری مردم بر مسائل قایق آید و این نیروی نظامی نقش موثری نیز در رفع کردن آمال جامعه داشته باشد.

فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد تاکید نمود: حوزه فعالیت و خدمت رسانی ارتش به گونه ای بوده است که علاوه بر تأمین امنیت کشور در کوشش بوده تا با یاری رسانی در حوادث غیرمترقبه نظیر سیل، آتش سوزی و زلزله نقش ویژه ای در کاهش مسائل جامعه داشته باشد.

این مقام ارشد نظامی ارتش در فارس ادامه داد: پس از شیوع ویروس کرونا نیز ارتش در اقدامی سریع نسبت به ورود به این حوزه و تهیه ماسک و مواد ضدعفونی نماینده اقدام کرد.

افزود: پس از شیوع کرونا در سطح استان فارس ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به راه اندازی بیمارستان پشتیبان در سطح شیراز اقدام کدر که این مهم نیز باعث شد بخش قابل توجهی از بیماران کرونایی فارس در بیمارستان پشتیبان شهید دستغیب مستقر شوند و خدمات درمانی دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1553

به "روز ارتش رژه خودرویی در شیراز برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز ارتش رژه خودرویی در شیراز برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید