دو سوم فرانسوی ها به دولت مکرون در مقابله با بحران کرونا اعتماد ندارند

به گزارش مینی نت، روزنامه فرانسوی ژورنال دو دیمانش نوشت، بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از سوی موسسه ایفوپ، دو سوم فرانسوی ها به دولت امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در مدیریت بحران شیوع کرونا اعتماد ندارند.

دو سوم فرانسوی ها به دولت مکرون در مقابله با بحران کرونا اعتماد ندارند

روزنامه فرانسوی ژورنال دو دیمانش نوشت: بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از سوی موسسه ایفوپ، اعتماد فرانسوی ها به دولت امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه برای مدیریت بحران شیوع کرونا در این کشور در مقایسه با دو ماه گذشته کاهش یافته است.

این روزنامه فرانسوی توضیح داد: بر اساس این نظرسنجی، تنها 35 درصد از فرانسوی ها به دولت مکرون برای مقابله با همه گیری کووید-19 اعتماد دارند.

فردیک دبی، نائب رییس موسسه نظرسنجی ایفوپ اعلام کرد که سخنرانی تلویزیونی رییس جمهوری فرانسه در چهارشنبه گذشته و اعلام محدودیت های جدید کرونایی، برای عموم مردم فرانسه متقاعدکننده نبوده است.

ژورنال دو دیمانش اضافه کرد: همچنین بر اساس این نظرسنجی، تنها 52 درصد فرانسوی ها به دولت مکرون برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اعتماد دارند.

همچنین در این نظرسنجی آمده است که 66 درصد فرانسوی ها بر این باورند که تعهد رئیس جمهوری فرانسه مبنی بر واکسیناسیون تمام فرانسوی ها تا سرانجام تابستان سال میلادی جاری محقق نخواهد شد.

براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی تارنمای ورد میترز، فرانسه با بیش از چهار میلیون و 741 هزار مبتلا به کووید 19 و بیش از 96 هزار جان باخته ناشی از آن، در رتبه چهارم کشورهای دنیا و رتبه نخست اروپا قرار گرفته است.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1533

به "دو سوم فرانسوی ها به دولت مکرون در مقابله با بحران کرونا اعتماد ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو سوم فرانسوی ها به دولت مکرون در مقابله با بحران کرونا اعتماد ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید