دلداری باقری: ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

به گزارش مینی نت، آنهایی که فکر می نمایند شایسته دعوت به تیم ملی بودند اما دعوت نشده اند، فقط باید کوشش شان را بیشتر نمایند و بدانند که ارزش بازی در پرسپولیس، کمتر از تیم ملی نیست.

دلداری باقری: ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

به گزارش مینی نت ، اظهارنظرهای کریم باقری همیشه عاقلانه بوده و متفاوت. مثل همین اظهارنظرش درباره دعوت نشدن پرسپولیسی ها به تیم ملی که عده ای را مقابل کی روش قرار داده اما او با خونسردی می گوید: در حیطه کاری من نیست که بخواهم در این مورد اظهارنظر کنم. حتما سرمربی تیم ملی صلاح دانسته فقط یک نفر را از پرسپولیس دعوت کند. بازیکنان پرسپولیس باید بدون توجه به حاشیه ها، بیشتر کوشش نموده و با عملکردشان کی روش را مجاب نمایند که آنها را هم به تیم ملی دعوت کند. آنها اول باید به عملکرد خوب شان در پرسپولیس ادامه دهند و این را بدانند که در آینده حتماً به تیم ملی هم دعوت خواهند شد. البته هواداران فوتبال خودشان بهترین قاضی هستند اما در کنار آن نباید احترام به نظر سرمربی تیم ملی را هم فراموش کرد. به هر حال مسئولیت تیم ملی بر عهده کی روش است و او در مورد نتایج پاسخگو خواهد بود.

کریم باقری سپس با این چند جمله به پرسپولیسی های پشت خط مانده دلداری می دهد: بازیکنان چرا باید از لیست تیم ملی ناراحت باشند؟ اتفاقی رخ نداده! آنها باید روحیه و انگیزه بالای خود را حفظ نمایند چرا که پرسپولیس بازی های مهمی دارد. ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست، به ویژه که ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان هستیم و بازی برگشت با الدحیل را پیش رو داریم. آنهایی که فکر می نمایند شایسته دعوت به تیم ملی بودند اما دعوت نشده اند، فقط باید کوشش شان را بیشتر نمایند. با دعوت نشدن به تیم ملی که جهان برای بازیکنان به آخر نمی رسد. فوتبال ادامه دارد و بازیکنان باید به کوشش خود ادامه دهند. آنها حتی اگر شایستگی اش را داشتند و به تیم ملی دعوت نشدند، باید برای باشگاه شان که کمتر از تیم ملی نیست کوشش نمایند.

2 – 270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 31

به "دلداری باقری: ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلداری باقری: ارزش بازی در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید