جزئیات قتل زن آمریکایی که از البغدادی کتک خورده بود

به گزارش مینی نت، گزارش جدیدی فاش می نماید، گروگان آمریکایی در نزد داعش به نام کایلا مولر که این گروه تروریستی ادعا کرد او در حمله هوایی اردن به سوریه در سال 2015 به قتل رسید به دستور ابوبکر بغدادی کشته شده در حالیکه سرنموده سابق داعش چندین بار به او تجاوز نموده بود.

جزئیات قتل زن آمریکایی که از البغدادی کتک خورده بود

براساس گزارش منتشر شده از سوی روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، مولر که 26 ساله بود به این دلیل کشته شد که هویت ابوبکر بغدادی، سرنموده سابق و ابو محمد العدنانی، سخنگوی داعش و مرد شماره دو آن را می دانست. به نظر می رسید او می توانست خطری امنیتی برای آن دو باشد.

روزنامه مذکور به نقل از ام سیاف همسر یکی از نزدیکان بغدادی دراظهاراتش به بازپرس ویژه دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) این مساله را مطرح نموده بود.

ام سیاف گفت است: مولر که بارها توسط بغدادی مورد تجاوز قرار گرفته بود، در ماه های آخر عمرش به مکانی دیگر منتقل شد، در برهه ای به دلیل اینکه به دست همسران بغدادی کتک خورده و مورد حمله قرار گرفته بود، جابجا شده بود. همسران بغدادی وقتی فهمیدند بغدادی به او هدیه ماه رمضان داده او را کتک زدند.

ام سیاف تاکید نموده بود، بعد از این حادثه ابوبکر همسر اولش را از خانه بیرون کرد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات سابق نقل می نماید، بغدادی چه بسا مجبور شده بود دستور قتل مولر را بدهد زیرا تبدیل به باری روی دوشش شده بود، درحالی که کوشش می کرد او را نه بکشد و نه زندانی کند.

این گزارش در عین حال می افزاید، دولت آمریکا صراحتا داستان ام سیاف را تایید ننموده است.

طبق این گزارش، ام سیاف بازرس ویژه اف بی آی را در مصاحبه طولانی مدت خود به زبان عربی آگاه ساخته بود که عناصر داعش، مولر را به منزل او در الشدادی سوریه در سپتامبر 2014 برده بودند.

ام سیاف گفته بود، مولر در زمانی که آنجا بود از هویت بغدادی اطلاعی نداشت چون او خودش را به مولر فردی مهم معرفی نموده بود، در عین حال نام ایمان روی مولر گذاشته شده بود و کوشش می شد او به دین اسلام گرایش پیدا کند. به گفته ام سیاف، در دسامبر 2014 بعد از فرار تعدادی از زنان ایزدی دربند داعش در منزلی بغدادی به مولر تجاوز کرد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 574

به "جزئیات قتل زن آمریکایی که از البغدادی کتک خورده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قتل زن آمریکایی که از البغدادی کتک خورده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید