تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی تایلند حاضر می شود

به گزارش مینی نت، سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: به منظور کسب سهمیه مسابقات جهانی، این تیم برای شرکت در مسابقات آسیایی تایلند آماده می گردد.

تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی تایلند حاضر می شود

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، پارک میوک وون بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در بوشهر گفت: با توجه به وضعیت آب وهوایی مناسب استان بوشهر اردوی این تیم با شرکت 29 عضو تیم ملی تیراندازی با کمان در بوشهر ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی تایلند حاضر می شود گفت: این تیم خود را برای شرکت در مسابقات آسیایی تایلند به منظور کسب سهمیه مسابقات جهانی که سی ام اسفند تا نهم فروردین برگزار می گردد آماده می نماید.

پارک میوک وون با بیان اینکه تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی پارسال قهرمان شد اضافه نمود: سال جاری هم در کوشش هستیم که این مقام را تکرار کنیم.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان بوشهر نیز گفت: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان برای آمادگی به منظور ، تا بیست و پنجم اسفند ادامه دارد.

مهرداد بهروزی با بیان اینکه میثم جامعی تیرانداز بوشهری تیم ملی را در این اردو همراهی می نماید توضیح داد: بوشهر برای نخستین بار است که میزبان اردوی تیم ملی تیر اندازی با کمان می گردد و پیش از این میزبان مرحله هفتم مسابقات رنکینگ کشوری با حضور 10 تیم بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 532

به "تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی تایلند حاضر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی تیراندازی با کمان در مسابقات آسیایی تایلند حاضر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید