بانک انگلیسی هشدار داد: سقوط شدید ارزش دلار طی چند سال آینده

به گزارش مینی نت، تحلیلگر ارشد بانک استاندارد چارترد انگلیس در ادامه پیش بینی های اجرا شده درباره آینده تاریک دلار در دنیا هشدار داد که با توجه به پایه های ضعیف حاکمیتی این ارز، ارزش آن به سمت پایین ترین سطح خود طی چند سال اخیر می رود.

بانک انگلیسی هشدار داد: سقوط شدید ارزش دلار طی چند سال آینده

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از راشاتودی، یک تحلیلگر ارشد بانک استاندارد چارترد انگلیس در ادامه پیش بینی های انجام شده درباره آینده تاریک دلار درجهان هشدار داد که با توجه به پایه های ضعیف حاکمیتی این ارز، ارزش آن به سمت پایین ترین سطح خود طی چند سال اخیر می رود.

اریک رابرتسن، رئیس تحقیقات جهانی در بانک استاندارد چارترد، روز چهارشنبه به شبکه سی ان بی سی گفت: ما در طی دو سال آینده شاهد فرایند بسیار خوبی برای کاهش ارزش دلار خواهیم بود. وی گفت مطمئن نیست که میزان کاهش تا چه حد شدید باشد.

این تحلیلگر در ادامه شرح داد که افزایش ارزش دلار با عملکرد بهتر دارایی های آمریکا در دهه گذشته انجام شده است. به گفته رابرتسن، این فرایند ممکن است در نتیجه اوضاع در تجارت جهانی یا تغییر در سیاست داخلی آمریکا معکوس گردد.

وی همچنین گفت: مضاف بر این واقعیت که ایالات متحده دیگر از مزایای نرخ بهره نسبت به سایر کشور های G-10 بهره مند نیست، من فکر می کنم شما می توانید یک توجیه بسیار قانع نماینده برای کاهش ارزش دلار طی چند سال آینده داشته باشید.

رابرتسن اضافه کرد: نتیجه انتخابات آمریکا جهت رسیدن به نتیجه نهایی را مشخص خواهد نمود. اگر جو بایدن به مقام ریاست جمهوری برسد، کاهش ارزش دلار بسیار واضح و شاخص خواهد بود.

وی همچنین گفت: بر خلاف دلار، انتظار می رود در صورت وقوع موج آبی یعنی اگر بایدن پیروز گردد و دموکرات ها اکثریت را در هر دو مجلس کنگره بدست آورند، ارز های بازار های در حال ظهور بسیار خوب عمل نمایند. این امر طوفانی کامل برای دارایی های بازار های نوظهور ایجاد خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1241

به "بانک انگلیسی هشدار داد: سقوط شدید ارزش دلار طی چند سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک انگلیسی هشدار داد: سقوط شدید ارزش دلار طی چند سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید