اولین خرید تابستانی پرسپولیس لو رفت!

به گزارش مینی نت، خبر ورزشی نوشت: پرسپولیس در حال حاضر از نظر لیست شرایط مناسبی را پشت سر می گذارد و البته دغدغه اصلی آن ها مربوط به تمدید قرارداد با هفت بازیکنی است که در پایان لیگ بیستم، قراردادشان تمام می شود. امید عالیشاه، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، شهریار مغانلو، مهدی شیری و وحید امیری هفت بازیکنی هستند که روز های پایانی قراردادشان را پشت سر می گذارند و موردتوجه این باشگاه قرار گرفته اند تا پای میز مذاکره نشسته و به همکاری خود ادامه دهند.

اولین خرید تابستانی پرسپولیس لو رفت!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

از این جمع هفت نفره تنها سه نفر شرایط مبهمی برای ادامه همکاری با باشگاه دارند؛ شهریار مغانلو، محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی. اولی که به صورت قرضی از سانتاکلارا به جمع سرخ ها اضافه شده و با توجه به عملکردی که از خود به جا گذاشته، موردتوجه این باشگاه و کادرفنی است و باید مذاکرات با باشگاه پرتغالی برای تمدید فرایند رضایتنامه قرضی اش دنبال شود. کنعانی زادگان و نوراللهی هم پیشنهاداتی دارند که ادامه حضورشان در این تیم را با چالش روبرو می کند.

در این میان با توجه به حضور نفرات ملی پوش در لیستی که باشگاه برای مذاکره تمدید قرارداد دنبال می کند، باعث شده تا آن ها به دنبال این موضوع باشند که در انتها تعطیلی تمرینات به دنبال مذاکره با مهدی شیری و امید عالیشاه باشند و مذاکره با نفرات ملی پوش را به بعد از بازگشت آن ها از منامه موکول خواهند کرد.

باشگاه پرسپولیس، اما از چندی پیش در مصاحبه با کادرفنی و یحیی گل محمدی خواهان لیست آن ها برای فصل آینده شده است. هرچند یحیی گل محمدی با توجه به شرایط جدول و حساسیت بازی های این تیم، اعلام نفرات درخواستی خود را به بعد موکول کرده است، اما گفته می شود در این میان مذاکراتی نیز صورت گرفته و اولین خرید احتمالی سرخپوشان احتمالا از اصفهان و در پست دفاع خواهد بود.

مدافع مدنظر یحیی گل محمدی که در این فصل توانسته عملکرد موفقی از خود در تیمش به جا بگذارد، برای تقویت این پست موردتوجه سرخپوشان و کادرفنی این باشگاه قرار گرفته و اگر مشکل خاصی شکل نگیرد، در انتها فصل مذاکرات رسمی برای حضورش در این تیم دنبال خواهد شد.

باشگاه البته همچنان به دنبال این خواهد بود تا مذاکرات مثبتی با محمدحسین کنعانی زادگان بعد از انتها اردوی تیم ملی و مسابقات انتخابی جام جهانی در منامه را پیش ببرد و این مدافع ملی پوش را که قرارداد دو ساله اش با این تیم رو به انتها است، بار دیگر پای مذاکره و تمدید قرارداد بنشاند.

در این ارتباط باید دید در فاصله هفت هفته مانده به انتها فصل و در شرایطی که سرخ ها طی فصول گذشته نیز توانسته اند با مدیریت مناسب، ضمن تمدید قرارداد با بازیکنان، با نفرات مدنظر خود نیز به توافق لازم و زودهنگام دست یابند، اینبار چه برنامه ای را دنبال خواهند کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1622

به "اولین خرید تابستانی پرسپولیس لو رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خرید تابستانی پرسپولیس لو رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید