اقدام عجیب از سوی فدراسیون اسکی در آستانه انتخابات؛ پاسپورت بدهید و به اروپا بروید!

به گزارش مینی نت، در حالی که قرار است انتخابات فدراسیون اسکی چهارشنبه هفته جاری برگزار گردد، مسئولان این فدراسیون دست به اقدامی عجیب زده اند.

اقدام عجیب از سوی فدراسیون اسکی در آستانه انتخابات؛ پاسپورت بدهید و به اروپا بروید!

با ما سفر کنید و با تور زمستانی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی روز چهارشنبه 17 دی ماه در سالن فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار می گردد و چهار کاندیدا به نام های جواد شهلایی، امیر غفرانی، احسان میرزاده و عباس نظریان برای نشستن روی جایگاه ریاستش کوشش می نمایند.

در آستانه این انتخابات، فدراسیون اسکی اقدامی عجیب انجام داده است که جای تعجب دارد. این فدراسیون از چهار کاندیدا درخواست نموده است پاسپورت خود را تحویل دهند تا کارهای مربوط به دریافت ویزای شینگن به منظور سفر به دو کشور ایتالیا و آلمان انجام گردد.

اسکی بازان کشورمان قرار است در ماه آینده به منظور شرایط در مسابقات صحرانوردی و همچنین رقابت های آلپاین راهی دو کشور آلمان و ایتالیا شوند، به همین منظور فدراسیون از نامزدهای ریاست درخواست نموده است پیش از آنکه روی مسند قدرت در این فدراسیون بنشینند، پاسپورت خود را تحویل دهند تا نیامده، طعم سفر اروپایی را بچشند. تا به امروز 3 نفر از نامزدها پاسپورت خود را تحویل داده اند و فقط یک نفر از این کار امتناع نموده است.

سؤال بزرگی درخصوص این موضوع این است؛ چرا هنوز و در حالی که رئیس جدید فدراسیون تعیین نشده است، باید شرایط دو سفر اروپایی برای او فراهم گردد؟ چه لزومی دارد در شرایط سخت اقتصادی و وضعیتی که فدراسیون ها و ورزش کشور با آن روبرو اند، رئیس یک فدراسیون راهی دو سفر اروپایی گردد؟ یک سفر اروپایی با چند روز اقامت، ده ها میلیون تومان هزینه به دنبال دارد و در شرایطی که فدراسیون ها با مسائل اقتصادی زیادی روبرو هستند، این کار عاقلانه به نظر نمی رسد.

نکته مهم این است که در آلمان و ایتالیا فقط قرار است مسابقه برگزار گردد و خبری از اجلاس یا نشست خاصی نیست، در واقع حضور رئیس فدراسیون در این دو کشور با توجه به شرایطی که عنوان شد، لزومی ندارد و انتظار می رود نهادهای نظارتی و مسئولان رده بالای ورزش به ماجرا ورود نمایند و مانع از چنین اقداماتی از سوی فدراسیون شوند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1378

به "اقدام عجیب از سوی فدراسیون اسکی در آستانه انتخابات؛ پاسپورت بدهید و به اروپا بروید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب از سوی فدراسیون اسکی در آستانه انتخابات؛ پاسپورت بدهید و به اروپا بروید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید