آماده باش شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی تشدید بارش ها در تهران

به گزارش مینی نت، تهران (پانا) - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از امادگی کامل شهرداری برای ساماندهی حجم زیاد بارش های زمستانی و بهاری اطلاع داد و گفت تمامی مسیل ها و رودخانه به صورت مستمر رصد و پاکسازی می شوند.

آماده باش شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی تشدید بارش ها در تهران

به گزارش ایسنا، اصغر عطایی در این باره گفت: از ساعت 3:30 بامداد امروز بارش در شهر تهران اغاز شده و با توجه به اطلاع قبلی که داشتیم آمادگی کامل در سطح شهر تهران وجود داشت.

وی اضافه نمود: از روزهای قبل نیز پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها اجرا شده بود و همه نیروهای اجرایی خدمات شهری در مناطق 22 گانه و مدیران ستادی اماده باش بودند و شرایط بارش هم مستمر رصد می گردد.

عطایی ادامه داد: باتوجه به پیش بینی ادامه بارش ها برای امشب و فردا، رصدها ادامه دارد و خوشبختانه تا این لحظه مسئله ای که سطح شهر را تحت تاثیر قرار دهد نداشته ایم و موارد جزیی ابگرفتگی هم با حضور سریع نیروها در سطح نواحی 124 گانه رفع می شوند.

وی تاکید نمود: به این ترتیب امادگی کامل وجود دارد در صورت ادامه بارش هم مسئله ای نخواهیم داشت.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه بارش ها در سال گذشته به انتهای اسفند ماه و فروردین شیفت پیدا نموده بود، اظهار کرد: برای سال جاری هم پیش بینی می گردد حجم زیاد بارش ها را مثل سال گذشته در بهار و ابتدای سال داشته باشیم لذا پیش بینی شده پس از هر بارش پاکسازی رسوبات بارش قبلی بلافاصله انجام گردد و رصد مستمر هم ادامه دارد به این ترتیب همه چیز در شرایط مطلوب قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: mininote.ir شناسه مطلب: 1494

به "آماده باش شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی تشدید بارش ها در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی تشدید بارش ها در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید